Kilpakävelytuomari- ja lähettäjäpankit

21.4.2021

Mikäli tarvitset kilpailuissa kävelytuomareiden tai lähettäjien apuja, niin ota yhteyttä!

HämSYn kävelytuomareiden ja lähettäjien yhteystiedot löytyvät täältä.

 

HämSY:n kilpakävelytuomaripankki

Hyväksytty kilpailutoimikunnassa 8.4.2021

Nimi                           Kotipaikkakunta    Sähköposti                                         Puhelin

Juhani Kaasalainen   Nokia                    juhani.kaasalainen@kolumbus.fi       040 561 9670

Jonna Korpi               Ylöjärvi                 yoanna8686@gmail.com                   045 855 9909

Jenni Lahtinen          Tampere                jennihelena81@gmail.com                045 633 2335

Jyrki Linne                Tampere                jyrki.linne@gmail.com                        040 726 1604

Hannu Niemelä         Lempäälä             hannu.niemela@lekiyu.net                 050 569 8687

Mika Ojala                 Urjala                   mika.ojala@forssanautokatsastus.fi   040 837 3672

Sari Ojala                  Urjala                   mika.ojala@forssanautokatsastus.fi   050 595 0657

Jarkko Pajunen         Kangasala            jarkkopajunen00@gmail.com            050 308 6242

Eira Ruonavaara       Lempäälä             eira.ruonavaara@iki.fi                       050 413 2900

Markku Ruonavaara Lempäälä             markku.ruonavaara@gmail.com        040 527 4671

                                                                                                       kilpakävelytuomaripankki

HämSY:n lähettäjäpankki

Hyväksytty kilpailutoimikunnassa 8.4.2021

Nimi                   Kotipaikkakunta          Sähköposti                              Puhelin

Eero Kulmala    Tampere                      eero.kulmala@iki.fi                  044 034 7031

Arto Lehtonen    Kangasala                  artolehtonen@elisanet.fi         044 491 4111

Niklas Lieke       Tampere                     niklas.lieke@gmail.com          040 700 9388

Jarkko Pajunen Kangasala                   jarkkopajunen00@gmail.com 050 308 6242

Panu Siltanen   Kangasala (Sahalahti) panusiltanen@hotmail.com    040 064 8547

                                                                                                        lähettäjäpankki  

Piirin lähettäjäkouluttajana toimii Eero Kulmala.  Häneltä voi tiedustella lähettäjäkoulutuksista.